Nápověda

 

„Vítejte v portálu UČENÍ ONLINE“
Jak to funguje ?
  • Portál vznikl jako alternativa současnému způsobu výuky v českém školství.
  • Chceme s Vámi vybudovat vysoce inspirativní metody, technologie i tvář vzdělání pro „novou generaci“.
  • Stejně jako v životě i na našem portálu se odměňuje snaha. Ten, kdo nám pošle kvalitní příspěvek obdrží kredity zadarmo. Ten, kdo zůstane pasivní si musí následně zaplatit . ( neplatí pro učitele ti mají přístup po ověření zdarma)
1.     REGISTRUJTE SE: Klikněte vpravo na odkaz „registrovat se“ a vyplňte pečlivě jednotlivá pole. Nezapomeňte vybrat v poli Identifikace / Žák,Rodič,Učitel/
 
2.     Volné kreditů : okamžitě po registraci Vám bude připsáno 12 volných kreditů na vyzkoušení.Heslo Vám bude zasláno na Váš e-mail. Pečlivě ho uschovejte.
 
3.     Jste přihlášení ? Pokud ano klikněte na předmět a následně na vybraný soubor odkaz UČIT. Nyní si můžete stahovat vybrané soubory.
 
4.     VČERPALI JSTE KREDITY ? Máte několik možností a získat nové kredity :
 
a) Vytvořte příspěvek  : = 50 kreditů ZDARMA - příspěvek zašlete na info@ucenionline.com nebo ho vložte na portál pomocí odkazu NAHRAJ. 
b) Soutěž : Zúčastněte se některé z aktuálních soutěží a kredity vyhrajte .
 
c) Za známky, aktivitu  : Pokud jsi žák, tak požádej svého učitele, aby se také registroval na UČENÍ ONLINE. Za známky tak můžeš dostat kredity ty i tvoji kamarádi.
 
d) Zakoupit : Pokud nechcete zvolit ani jednu z výše uvedených možností, můžete si kredity výhodně zakoupit ve Vaší osobní studijní zóně, tj. po registraci. Klikněte na odkaz Nákup kreditů a vyberte si počet kreditů a slevu , která se k počtu okamžitě váže .
 
e) Zakoupit přes SMS : Za 1 SMS ( 50 Kč ) obdržíte 60 kreditů. Více po přihlášení a odkazu Nákup kreditů .
 
 
Prosíme , podpořte UČENÍ ONLINE alespoň tak, že o něm řeknete kamarádům, známým – nebo si jej přidejte jako oblíbenou stránku na Facebooku – ZDE . Děkujeme Vám.
           
*neplatí pro zástupce vzdělávacích organizací. Ti mají přístup zcela ZDARMA a to po ověření jejich identifikace
**pro školy je zde navíc možnost využít modul ÚKOLY – virtuální třída a sdílení úkolů