Novinky

Elektronické ÚKOLY   (15.2.2011 8:08)


Chcete ve Vaší škole používat vyspělý a hlavně osvědčený software pro komunikaci mezi žáky-učiteli-rodiči ? Při to extrémně jednoduchý na obsluhu a ZDARMA ? Pak je zde pro Vás modul ÚKOLY.

Bezplatný

Extrémně jednoduchý na obsluhu

Moderní - nové technologie a design

 

Základní bezplatná verze :

1. Nadefinování tříd

2. Přiřazení učitelů

3. INTRAnet - komunikace uvnitř školy

4. elektronické ÚKOLY - vytvoření úkolu, zaslání zprávy o úkolu na e-mail a hlídání termínů + statistiky výsledků

5. interaktivní testy - možnost si sami vytvořit interaktivní testy

"Žádám otevřít modulu úkoly" - na uceni@veseledeti.cz  ( pouze pro ředitele a učitele )

  

 Modul ÚKOLY
 
ü Zda-li pak víte, že portál UČENÍ ONLINE není pouze výměna učebních podkladů ?
 
ü Modul ÚKOLY má jednu podstatnou výhodu – je extrémně jednoduchý na obsluhu, tzn. i pro ty z Vás, kteří se s PC příliš „nekamarádí“.
 
ü Když si otevřete stránky www.ucenionline.com  , tak úplně nahoře vpravo najdete 3 malé odkazy ÚKOLY – ředitel-učitel-žák. Za těmito odkazy se skrývá vyspělý ale při tom jednoduše ovladatelný SW, který nabízí všem pedagogům komunikaci s žáky pomocí moderních elektronických technologií
 
ü Co modul ÚKOLY nabízí ?
 
a)    ÚKOLY - Vytváření, kontrolu a hodnocení úkolů na dálku ! Stačí zadat úkol a úkol se zobrazí na profilech jednotlivých žáků v okamžik, datum a čas, kdy chcete VY. Úkol pak přechází do aktivní fáze a v poli statistika se můžete podívat, kolik žáků již úkol zpracovalo a jak. Úkoly mají tu možnost, že když zakliknete poslat na e-mail, tak se zašle upozornění o úkolu na e-mail žáka nebo celé třídy.
 
b)    eTESTY    - můžete si sami nadefinovat elektronické testy, která za Vás opraví výsledky automaticky – šetřete svůj čas.
 
c)    INTRAnet – můžete také komunikovat s žáky a rodiči pomocí INTRANETU. Dokonce můžete po INTRAnetu poslat dotaz ostatním školám, když se budete chtít s nimi spojit nebo poradit.
 
Připravujeme navíc :
 
d)    ROZVRH HODIN – přehledný rozvrh hodin, kde můžete zadávat a plánovat učební látku a hodiny. Atraktivně
v barvách.
 
e)    ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA = nový motivační systém : Knížka, kde můžete známkovat jednotlivé žáky ale navíc zde můžete rovnou žáky odměnit kredity, tzn. že žák nedostane pouze známku ale i za dobrý prospěch nové kredity.
 
 
 
Modul ÚKOLY je v základní verzi pro všechny škola ZDARMA. Stačí si jen o něj napsat na info@ucenionline.com . Do předmětu napište : Žádám o otevření modulu ÚKOLY.   A doplňte jméno a e-mail ředitele školy, na které přijdou administrátorská hesla potřebná do systému.