Novinky

PŘEDSTAVUJEME ...   (20.4.2009 19:26)


lektor_fotka.jpg

Pan Jan Petr, odborný garant sekce „jazyky“ absolvoval Anglo-německou obchodní akademii a v letech 2005 - 2006 studoval Pedagogickou fakultu UK v Praze, obor Český jazyk – Německý jazyk. Od roku 2006 je studentem Vysoké školy obchodní v Praze, oboru Cestovní ruch.

Jeho znalost cizích jazyků prokazuje anglický certifikát FCE (2005) a německý certifikát ZD (2005).

 

Jan Petr se narodil 11. 7. 1986, mezi jeho zájmy patří závodní hra softballu, zimní sporty, plavání, a také filmy a moderní technika.

V současné době se při studiu věnuje vyučování anglického, českého a německého jazyka a v tomto oboru má několikaleté zkušenosti s prací jak s dětmi tak i s dospělými.

Doporučujeme: Jazyková škola - agentura (AGENTURKA)

Jazyková agentura “Mgr. Pavla Korbelová - Agenturka“ se výuce cizích jazyků a jiným souvisejícím činnostem (překlady, tlumočení) věnuje od roku 2001. Zabývá se zejména firemní a soukromou výukou na míru, včetně individuálních a skupinových hodin pro děti.  Hlavním cílem je dlouhodobě spokojený klient/student, proto při práci klade důraz nejen na kvalitu služeb jako takových, ale také na kvalitu osobnosti lektora a tvorbu dobrého vztahu se zákazníkem.

Výuku provádějí kvalifikovaní čeští lektoři nebo rodilí mluvčí, z nichž většina má určitou profesní specializaci, podle které se lektor přiřazuje k zájemci o kurz. AGENTURKA se snaží, aby kurzy byly za všech okolností profesionální, přínosné a příjemné.